| Maduu_5819 a întrebat:

Fetelor am nevoie de ajutorul vostru
spuneti-mi si mie cum pot sa`mi fac parul cret (fara bigudiuri sau mai stiu eu ce )
Funda + voturii; x

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Cu ondulatorul sau poti sa iti faci niste codite impletite seara si sa le desfaci dimineata.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna! Iti faci foarte multe codite impletite.le tii in cap vreo 2 sau 3 zile, apoi le desfaci si vei avea parul foarte cret.te avertizez ca iti va sta si putin umflat.ca sa nu il mai ai asa umflat iti dai cu putina apa si gata.Succes!

| anaid a răspuns:

Cum vrei sa iti faci parul cret fara bigudiuri sau mai stiu eu ce?raised eyebrows
Roga`l pe Mos Craciun sa ti`l faca.alta metoda nu vadhappy

| PisicuteiîiPlaceSaFacaPoze a răspuns:

1.Dupa ce faci baie seara ti-l impletesti in multe codite si dimineata va fi cret.
2.Cu ondulatorul
3.Tot dupa ce faci baie iti pui ceva par pe o perie rotunda de par si usuci cu feonul.Repeti pana ti se face tot parul
4.Iti faci cu placa
5.Il pui pe moate
Astea sunt cam toate metodele pe care le stiu.

| xcandyoyo a răspuns:

Nu e bine sa-ti faci multe codite impletite ca se face parul spicuit si o sa se vada urat ...parca e ars(si mama si-a facut asa si acum il are urat). cand faci baie spala-te cu putina apa rece o sa mearga... FETELOR NU VA MAI FACETI MULTE CODITE IMPLETITE.VA STRICATI PARULLL.