| SofiaAndreea a întrebat:

Fetelor am nevoie de un sfat urgent! Eu mi-am decolorat parul dupa care l-am vopsit blond. Acum din cauza asta are aspect ars. Vreau sa imi iau ulei de argan cu care sa-mi dau pe par pentru ca am inteles ca regenereaza! Cine a folosit trucul asta imi poate spune daca chiar functioneaza? Sau daca e bun? Si in cat timp incep sa se vada rezultate? DAU FUNDA! :* happy AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| hhzhzhhxbxhxhxbnjx a răspuns:

Posibil în câteva luni.Dar dați în fiecare seara cu ulei de măsline și în două săptămâni o să își revinăkiss