| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Fetelor, am o mare rugaminte la voi, eu nu mi-am mai cumparat pana acum produse de la metropolitan si as vrea sa-mi spuneti cele care ati incercat fondurile de ten si acea crema pentru vergeturi cu albastru nu cu portocaliu cum sunt? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Ca si multe ale produse sunt si bune si rele

dintre toate am fost multumita de anumite rujuri, ojele in proportie de 90% sunt bune toate, fardurile nu au o calitate extraordinara dar, merg - parfumurile isi pastreaza destul de bine mirosul intreaga zi, sapunurile lichide sunt asa si asa, sampoanele destul de bune, nu mi-au placut balsamurile, cremele bune, rimelul asa si asa, gelurile de dus bune, pasta de dinti nu prea buna, produsele pentru bebe asa si asa, vopseaua de par bunicica - depinde ce nuanta doresti (uneori s-ar putea sa iesi diferit) in general nuantele inchise sunt ok, cel mai mult ma incanta bijuteriile sunt ieftine si dragute (unele sunt chiar semipretioase)

2 răspunsuri:
| VisezInNonCulori a răspuns:

Eu ti-as recomanda, produsele de la avon deoarece, de cand mi-am luat fonduri de ten, creme pentru fata, corp, maini, picioare. sunt foarte multumita, pielea mea este mult mai fina, pentru vergeturi i-am luat finei mele si pentru celulita care se num '' body - cellu -sculpt de la solution ( avon ) si este foarte multumita happy si eu la fel, o firma foarte buna

| VisezInNonCulori a răspuns:

Daca esti din constanta ai putea face comanda la mine, sunt reprezentant la avon de 3 ani. Daca esti interesata da-mi un mesaj