| edda a întrebat:

Fetelor am o rochita din dantela, in partea de sus e crem iar in partea de jos un albastru fff inchis aproape de negru, si putin mai larguta( in partea de jos). trebuie sa o port cu o curelusa in talie insa nu stiu ce culoare ar fi mai potrivita..si o voi purta cu niste cizme negre. va rooog sa imi dati o idee! dau fundita :*

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De culoare neagra ar merge mai bine

| Kasia a răspuns:

Cu o curelusa neagra sau crem e foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Curelusa merge neagra sau maro!
Sa fie subtire si finuta:)
Poate fi si cu ceva aplicatii sau tinte daca rochita este simpla!
Hm..Cizme...sa fii atenta ce fel de cizme ca poate arata vulgar daca sunt lucioase sau foarte lungi!

Si cu o botina frumoasa merge bine
http://www.cizme.ro/......lanita.jpg

Dar cum am zis si cu o cizmulita finuta!
Machiar dragut si parul ..pai o impletitura interesanta!
pa-pa
:*

P.S:
Depinde si unde o porti

| andreea000111 a răspuns:

Pune o curelusa neagra happy se potriveste cu orice