| DianaBianca a întrebat:

Fetelor ați încercat crema aceea Egyptian Magic? Ce părere aveți despre ea? Este buna de ceva? Daca am tenul gras o pot folosi? Mersi :* dau funda happy scuzați categoria

1 răspuns:
| Adriana5 a răspuns:

Este o cremă universală, am și eu una dacă serios nu tuturor le merge dar mie îmi place, o am din Italia, in româniea face furori. succes de a face o alegere bună pentru că e și scumpă. Ar trebui să folosești și alte tipaje de produse pentru ați normaliza pielea ( cunosc dermatologie).