| SmileAgain a întrebat:

Fetelor, ati incercat lotiunea tonica Lara? Este buna?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

cu Lara imi curat fata de ani de zile, eu sunt multumita

| Șâret a răspuns:

Da, nu lasa pielea uscata, ca alte lotiuni tonice, dar elimina excesul de sebum foarte bine.

| AddaElly a răspuns:

Da este foarte buna.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Da, este ok! mai ales dupa baie iti inchide foarte bine porii fetei, evitandu-se astfel formarea punctelor negre!

| LoriLoL a răspuns:

Grija mare daca ai tenul sensibil.eu cand dau pe fata parca as da cu spirt ..provoaca reactii

| BlackShad0w a răspuns:

Este o lotiune buna. Nu este de firma si nu este asa costisitoare ca altele, dar este buna.
Isi face treaba cum trebuie. Dar acum depinde si de tenul fiecaruia.

| CosticaDeva a răspuns:

Incearca Durex Play.