| anuk a întrebat:

Fetelor, ati incercat vreo crema anticelulitica care chiar sa dea rezultate vizibile?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lavynya1 a răspuns:

Pe mine ma ajuta CelluLight.Crema aceea roz cu extracte de piper.Foarte buna si este si ieftina.Ai grija ca in general celulita apare de la alimentatie necorespunzatoare si BLUGI.Eu de cand folosesc blugi doar o data pe saptamana nu mai prea am.Incerc sa ii inlocuiesc cat de mult posibil.De asemenea dupa ce fac dus, cum sunt porii deschisi masez timp de vreo 5 minute si aplic acea crema. Funda?

| BlancaFantasma a răspuns (pentru lavynya1):

Cum adica blugii genereaza aparitia celulitei?thinking

| AndaWest a răspuns:

Nu.doar sportul da rezultate vizibile

| andreyyya a răspuns:

Eu am crema anticelulita de la avon impreuna cu aparatul de masaj relax&tone si chiar m-a ajutat cat de cat, am scapat de celulita, vergeturi si am pielea mai ferma, o foloseam de 2 ori pe zi.

| thecakeisalie a răspuns:

Da, exercitiul fizic!