| elenadic a întrebat:

Fetelor, ati incercat vreun fond de ten de la Giordani Gold? (asta: http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/239 2_1.png
sau asta : http://www.myflame.ro/images/products/529/529.png), astept opiniile voastre cu privire la acest produs, multumesc!

4 răspunsuri:
| Isabellblablabla a răspuns:

Da.Eu l`am incercat pe primul.Il am de ceva timp si sincer nu sunt foarte multumita, deoarece nu mi se pare ca acopra chiar atat de bine imperfectiunile tenului meu (cateva cosuri, sebum...). Adica, nu mi se pare ceva foarte stralucit.Acum depinde si de tenul fiecareia dintre noi :] Am mai incercat si Mat'morphose de la L'oreal si Affinitone mineral de la Maybelline si acestea mi s`au parut cele mai bune si cele de la Bourjois.

| ◕‿◕ a răspuns:

Da, de 2 ani il folosesc si sunt foarte multumita de el!

| raluucaa a răspuns:

Da. Pe primul. Mie una mi-a placut, dar de acoperit nu stiu pentru ca nu am decat 2-3 cosuri pe care le acopar cu baron corector.
Dar acopera destul de bine roseatahappy

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.