| floricica55 a întrebat:

Fetelor, ati purtat vreodata dresuri cu blugi rupti?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata.
Poate cele de la tara, prin curte sau gradina, cand le este frig si nu au ce imbraca.

| sierra1 a răspuns:

De doi ani incoace, nu te-ai dumirit?

https://www.tpu.ro/......la-scoala/

| Goddessss a răspuns:

Da

| Den1sa a răspuns:

Da, cand aveam vreo 12-13 ani

| Hope1992 a răspuns:

Eu cel putin port combinatia ciorapi plasa cu blugi rupti. Ma simt un pic mai imbracata si daca ma intrebi de ce i-am luat in prima instanta iti voi raspunde ca nu am facut-o eu ci i-am primit de la sora mea.

| yooshi a răspuns:

Nu, but go for it daca iti place.

| BumiWolfie15 a răspuns:

Nu, pentru că nu port blugi rupți. Bănuiesc că e comod iarna, dar întotdeauna mă deranja să îmi iau colanți pe sub pantaloni, mă simțeam prea împopoțonată. Probabil previne reumatismul, în loc să bată vântul de îți intră în oase pe la genunchi e mai bine.

| AdorDresurile a răspuns:

Yasss. It's-a must.