| anna_7162 a întrebat:

Fetelor care au puncte negre pe nas sau pe barbie: Ati incercat sa ii eliminati(creme, masti naturistice, ai extarage etc.)? Daca da cum? Si ce rezultate a dat? Pentru ca eu am incercat sa'i eliminez prin a'i extrage, dar nu mi-a dat rezultate doar nasu rosu vreo 2 zile de nu mai multe.

6 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Heey`!
Si eu ama vut puncte negre pe nas x(...dar am reusit sa scap de ele cu o lotiune/crema de la Niveahappy
Daca esti interesata,iti spun exact care:
Nivea Visage Young, Clean deeper!
Sigur va functiona si la tine, eu spun ca merita sa incerci.
Sper sa-ti fie de folos happy

| Escape a răspuns:

Da am incercat, nu mai incerca tu singura sa le "extragi"deoarece s-ar putea sa ramai cu semne urate sad foloseste produsele de la avon pentru punctele negre, sunt foarte eificiente, rezultatul dureaza 5 zile

| UrsuletulTau a răspuns:

Eu am folosit o crema de la gerovital plant mai exac crema anti iperfectiun. laa mine a mers, am avut si eu nasul rosu si in aprximatic 3-4 zile au disparut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa ii extragi tu, ai putea sa incerci cu creme. sunt o gramada de creme, lotiuni pentru punctele negre. sau ai putea sa te duci la un salon daca iti este mai la indemana, pentru ca acolo stiu ele ce sa iti faca :*

| Lollipopy a răspuns:

Eu am folosit pentru puncte negre Clean and Clear.

| CrazyChild a răspuns:

Eu am folosit Clearskin de la Avon timp de 2 saptamani si mi-au trecut punctele negre.