| alexandrafelicia a întrebat:

Fetelor, ce marime de dresuri credeti ca mi se potrivesc? Am 1, 80 inaltime si 60 kg. Stiu ca suna ciudat, dar nu am mai purtat dresuri pana acum decat cand eram mica. Acum trebuie sa merg la o nunta si sunt obligata sa port(10 den).

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Cand cumperi dresurile dintr-un hipermarket de exemplu Carrefour, pe majoritatea pachetelor este un tabel care-ti arata unde te clasezi in functie de inaltime si greutate. Sau daca cumperi de la colt o poti intreba pe doamna de acolo si te ajuta ea.