| anonima125 a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de cizmulitele din dantela;;)?
http://www.alomoda.ro/sondaj-cizme-din-dantela.html
imi plac f mult... si chiar as vrea sa mi iau o pereche :D
la ce pret v-a ajuns o pereche neoriginala?
ma refer ...luat din piata, din targ :D
msi :*

12 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Sunt OK, dar prea comune, adica toata lumea pe strada le poarta, sunt cam fumate.Eu perfer lucrurile originalehappy

| Sara2 a răspuns:

Am si eu roz, vara trecuta au fost in voga acum nu prea, si e si sfarsit de sezon

| Eff a răspuns:

Mie nu imi plac.
pentru ca are toata lumea.
nu imi place sa ma incalt/imbrac cu ceva pe care deja il mai are jumatate de oras

| Aly_3645 a răspuns:

Buna! Eu am vazut si cu 25 de lei...acum depinde de unde le cumperi!
Sper ca te-am ajutat!

| stillhartu a răspuns:

Parare sincera? They suck big time! Mi se par foaaarte aiurea. Dintr-atata mi-as lua in picioare mileurile (daca stii ce sunt) bunicii. Deci pe bune, stau si ma gandesc uneori cat de departe poate ajunge moda asta. De fapt, moda poate ajunge cat de departe vrea ea, insa gusturile oamenilor... Traim intr-o era a Kitschului.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu cred ca gasesti la piata cizme din dantelathinking
Eu am dat 120 de lei din mallbig grin

| xSoaked a răspuns:

Am unele identice. Tot pe gri. Dar mi le-am luat acum un an. Am dat pe ele fix 99 de lei si le-am luat dintr-un magazin din Mamaia. Dar acum ca a trecut un an de cand au aparut probabil costa mai putin.

| ancutsa410 a răspuns:

Am si eu. e tot ceva de genu ca in poza dar pe alb.
am dat 70 de lei pe ele de la un magazin din oradea.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai la 70 ron dar is si la un milion depinde de unde le ei

| cezii a răspuns:

Si mie imi placlove struck. Pai in magazine sunt cam 50-60 de lei.love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu la fel, aceeasi culoare, sunt foarte comode se pot purta cu blugi scurti sau chiar si jeans, sunt recomandate si pentru vara dar si pentru toamna.Eu personal am o parere buna.

| yo13 a răspuns:

Am si eu la fel nu mai ca sunt albastre daca stai in apropiere de piata sudului sau de castani gasesti acolo cu 50 lei