| cocainanicotinablabla a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre sutienele cu push-up!

DATI-MI MULTE RASPUNSURI!

6 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Ce părere poţi să ai despre sutienele astea? Sunt ca orice alte sutiene, doar că au mai mult burete şi au rolul de a ridica sânii, de a le da un alt aspect şi de ai face să pară mai mari.

Sper că am ajutat.
Pa pa.

| Seby90 a răspuns:

Sunt ca niste cadouri ambalate frumos. Cand te uiti din exterior la ele, arata super! Le deschizi, si esti dezamagit.

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita sa investesti in asa ceva.
Atragi atentia tuturor si ai numai falsi pe langa tine interesati doar de sex.
Mai bine esti doar tu.

Fundabatting eyelashes? E ca si cum mi-ai da un os, as sti ca am facut ceva binebatting eyelashes puppy dog eyes.

| alicepika a răspuns:

Sunt foarte bune.sunt recomandate pentru fetele cu sani mici dar si pentru cele care au sanii lasati.dau un aspect frumos in exterior.meritahappy

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Eu am auzit ca incetinesc cresterea sanilor dar nu stiu daca e adevarat...pe mine de la sutienul cu push-up ma dor sanii si in afara de asta mi-am dat seama ca e mult mai bine sa fiu eu, cea naturala. Sper ca te-am ajutat oarecum kiss

| cocainanicotinablabla explică:

Mersi pentru raspunsuri :*