| Wowhow a întrebat:

Fetelor,ce reviste cititi? In afara de CoolGirl eu nu mai stiu niciuna pentru adolescente care sa aiba rubrici mari de moda si make-up.Recomandati-mi si mie cateva si spuneti cate ceva despre ele. Fara Bravo/Bravo Girl. Mersi! :*

5 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Ella dc o inveti la prostii? ' dragoste si sex' laughing, ofera-i cei mai bun ziarul adevarul gasesti de toate acolo, si retete de mancare laughing

| Wowhow explică (pentru MaTrIx8378):

Da,exact de retete de mancare aveam eu nevoie la 16 ani laughing) Cum de-ai ghicit? laughing

| MaTrIx8378 a răspuns (pentru Wowhow):

Chiar nu m-am documentat daca sunt si retete de mancare in ziar si mai ales in ' ziarul adevarul ' laughing, o multi inainte draga :* esti de aceeasi varsta cu minebatting eyelashes

| Wowhow explică (pentru MaTrIx8378):

Mersi, la fel happy

| Mariiuca112 a răspuns:

Bravo Girl,are sfaruri despre moda, make-up, baieti, horscop, dragoste si sex. Sper ca te-am ajutat.