| TsSoFoOLiTa a întrebat:

Fetelor, ce spuneti, functioneaza? : http://www.mayra.ro/......portocale/

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Depinde de organism...s-ar putea sa mearga, s-ar putea sa nu.Da' eu stiam ca citricele iti fac pofta de mancare happySucces!

| TsSoFoOLiTa explică (pentru măcheamăăăî):

Pai chiar vreau sa slabesc si nu prea ma intereseaza daca mananc putin. Vreau doar sa stiu daca da rezultate ca sa o incerc. Multumesc oricum. love struck

| măcheamăăăî a răspuns (pentru TsSoFoOLiTa):

Incearca sa tii dieta atkins combinata cu 15-20 de minute 5 zile pe saptamana.Eu am slabit cu dieta asta 2 kg intr-o saptamana(aveam 56 si acum am 54).

| TsSoFoOLiTa explică (pentru măcheamăăăî):

Okey, multumesc! love struckxx