| deny_1882 a întrebat:

Fetelor, credeti ca mi se potriveste rochia gogosar, tinand cont ca sunt putin plinuta?

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna deny!
bine inteles ca nu!
nici cea gogosar dar nici una stransa pe corp care sa iti scoata in evidenta formele mai putin dorite.

alege o rochita din multe volanase care sa acopere ceea ce nu doresti sa se vada

daca mai ai intrebari lasa-mi mesaj privat happy

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Depinde de cat de plinuta esti. Daca ai cateva kilograme in plus nu ar trebui sa te deranjeze dar daca esti mai mult decat plinuta la picioare atunci ar trebui sa renunti la rochia stil-gogosar deoarece accentueaza si mai mult micile imperfectiuni si te face sa pari grasa.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt slaba si in general port rochii tip gogosar pentru ca mi se pare ca ma avantajaza, sincer pentru tine nu as merge p una gogosar.
Acum depinde si cat de plinuta esti

| briquette a răspuns:

Nu cred ca te-ar avantaja dar nici una mulata cum a spus si bianca
cred ca una mai vaporoasa ar fi okehappy

| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca esti doar putin plinuta cred ca ti s-ar potrivi

| D3IuTzA14 a răspuns:

Poi sincer nu pentru ca te`ar face si mai raw happy.; x; x