| Cineva123456 a întrebat:

Fetelor, cum va place sa purtați de obicei tricoul, băgat în blugi sau lăsat peste? Ma refer la un outfit clasic nu cămașă sau ceva formal.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Peste blugi

| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Peste blugi de obicei dar merge cred eu si inauntru cu o curea la ei.

| tonyc7 a răspuns:

Ca si la barbati, depinde de cum ai corpul. Daca esti burtoasa, poarta-l peste, ca sa nu devii tinta glumelor proaste. Daca esti supla, atunci poarta-l bagat in blugi, iti va sta super, mai ales daca ai si fundul bombat?

| ioana748 a răspuns:

Cum iti sta bine si cum se potrivește in functie de model si restul obiectelor de imbracaminte, asa poti purta. Neimportant cum poarta altcineva.

| Delyae a răspuns:

În vânt.

| TimberWolf a răspuns (pentru Delyae):

Si daca nu bate vantul?

| Cineva123456 explică (pentru tonyc7):

Nu sunt grasa, dar fete mai slabe care sa poarte un tricou lung și puțin larg peste rar vezi