| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum vi se pare produsele de la LADY'S?

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Mi se par de proasta calitate. Am incercat multe si toate sunt ieftine si proaste, parfumurile sunt extrem de dulci si miros ieftin, gen bulgaresti-turcesti aparute dupa revolutie prin piete. Exact senzatia aia mi-o dau: ca sunt cosmeticele vandute prin talciocuri de tigani dupa revolutie.

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. consider destul de bune produsele lady's. eu sunt coordonator la aceasta firma. daca doresti sa devii reprezentant, contacteaza-ma: ema_brumareanu

| morningstar a răspuns:

Sunt unele produse bune dar majoritatea sunt cam slabe vorbind de calitate. Eu am fost reprezentatn, dar am incheiat si pentru ca imi place sa reprezint calitatea. Acum depinde, sunt unele lucruri de care clientii erau multumiti dar in comparatie cu Avon sau Oriflame, sunt produse de calitate mai slaba.

| sheila_2840 a răspuns:

Am incercat doar un fard de pleoape. e destul de bun tongue restul nu stiu