| aneta a întrebat:

Fetelor, eu am unghii din portelan, si miercuri merg la umplut.Insa habar nu am cum sa le fac :-? As vrea ca modelul sa fie albastru, aproximativ nuanta trandafirului http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:81&tx=41&ty=102&biw=1366&bih=604;)). Imi puteti da niste idei? V-as fi recunoscatoare:)

1 răspuns:
| kala a răspuns:

Incearca sa iti faci un french cu flori albastre, si flori doar pe 2 unghii, iar pe restul doar niste petale, jumatate albastru, jumatate alb. eu am avut asa, dar pe mov si i-au placut f mult.