| PapusaDePandispan a întrebat:

Fetelor,imi curge chetie dinaia alba si este ca o mazga..mereu sunt uda pe chiloti si nu stiu ce asi putea face in privinta aceasta va rog frumos daca ma puteti ajuta!:X:XScz pentru categorie!straight facesi dac se poate se fie ceva ce ati incercat si voi! Multumeesc!

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! E normal sa ai acea secretie. Foloseste protej-slip-uri, o sa te ajute sa nu te mai uzi pe lenjeria intima si o sa te simti mai fresh. Bafta!

4 răspunsuri:
| Amaryllis a răspuns:

Bună! La toate fetele curge acea chestie. E perfect normal, dar dacă simți că ceva nu e în regulă te sfătuiesc să te duci la ginecolog. El îți poate spune dacă totul e ok:*. Baftă.

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. foloseste absorbantele pentru prevenirea bolilor ginecologice pe baza de 19 plante sau cele pentru tratamentul lor pe baza de 48 plante de la tiande. daca e ceva in neregula va trata, iar daca nu te vor proteja
http://tianderomania.ucoz.com/index/produsele_noastre/0-5, pag.90

| Xyt a răspuns:

Buna! Secretia de care spui ar putea fi cauzata de candidoza vaginala.Du-te la farmacie si spune cu ce problema te confrunti, probabil o sa-ti recomande un consult ginecologic sau nistatina[pastile].Nu este exclusa o secretie normala, de obicei noi fetele ne confruntam cu tot felul de secretii neplacute, dar normale. Sper sa fie totul bine! Bafta >big grin

| yoo710 a răspuns:

Trupul incepe sa se maturizeze. Adica se apropie ciclul.