| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,îmi spuneți şi mie nişte măsti hidratante pentru tenul mixt care a funcționat şi la voi? Menționez că am ten mixt deshidratat.Deşi se îngrașă foarte mult în zona frunții, bărbiei şi a nasului este foarte deshidratat.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea11989 a răspuns:

Buna, iti recomand produsul asta: https://www.beautyoneshop.ro/......-2207.html l-am folosit si eu si sunt foarte incantata de el.

| MissJJ a răspuns:

Daca ai DM in oras poti sa folosesti mastile lor, spre exemplu cele de la Balea sunt hidratante si miros ai frumos! (cele cu cirese, pepene rosu).

| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Efflacar duo este extrem de bun mai ales pentru tenul gras.