| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, imi spuneti si mie niste metode naturale de marire a sanilor.cat de putin? Fara pastile!

4 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Iti mai dau de la mine ca eu m-am saturat de ele, sunt grele cu draciwinking

| mocatofa a răspuns:

Eu am cumparat o carte acum ceva timp^ si am primit Bonus un CD cu diferite prostii care nu imi folosesc mie personal la nimic, era ceva si despere >secrete de marire a sinilor> e in format PDF -Doc Daca vrei iti pot trimite Documentul pe mess sau mail > if you want.

| giulia_8691 a răspuns:

Poti sa ti le masezi in fiecare dimineata sa ti le strangi in mana! functioneaza :*

| stelianr a răspuns:

Dece nu intrebi un barbat?