| ruby_2970 a întrebat:

Fetelor imi spuneti si mie va rog frumos ce pastile de marire a sanilor stiti? Mai ieftine daca se poate, pana in 50 de lei si va rog spuneti-mi si alte modalitati de mariri, va multumeschappy. va ror dati raspunsuri decente si detaliate tongue

Răspuns Câştigător
| Criiistinutsa a răspuns:

De ce sa faci acest lucru? Cine te place, te place si cu sanii mici.
Nu mai cheltui banutii pe pastile ...Mai le iei si iti fac rau in corp. Lasa sanii sa se dezvolte singuri!

4 răspunsuri:
| LenaRock97 a răspuns:

Mai bine asteapta sa-ti creasca. Este mult mai sanatos si eficient. De la 20 de ani in sus poti sa-ti pui silicoane. Crede-ma si eu am aceeasi problema... sad dar voi astepta. Mai bine sa fii sanatoasa! Te pup, sa ai grija de tine! :*

| afrodita3333 a răspuns:

Nu exista pastile de marit sanii, si daca cumva exista cu siguranta fac mult rau organizmului.Singurele pasrile pe care le stiu care pot avea si efectul de crestere a sanilor sunt anticonceptionalele dar sunt convinsa ca esti prea mica pentru asa ceva.Cel mai bine este sa astepti pana la 19-20 de ani si poti sa iti pui silicoane daca ai banii necesari.Pana atunci incearca sutienele cu burete care ridica sanii.

| Mirunaaaa a răspuns:

NATURALETE! Chiar nu mai conteaza asa ceva pentru tine? Cine crezi ca o sa te mai placa stiind ca ti-ai marit sanii?

| SinPalabras a răspuns:

Tinctura de marar este buna pentru asa ceva.Insa,nu te astepta sa -ti creasca niste sani foarte mari, sanii vor deveni mai fermi, mai rotunzi probabil.Iti recomand sa iei aceasta tinctura pentru ca este un tratament natural, cel putin nu iti va face rau, insa nu mi se pare o idee buna sa iei pastile.Asta in cazul in care exista pastile pentru asa ceva.