| lil wayne a întrebat:

Fetelor le place baietii cu stilul ca a lui lil wayne

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Depinde. mie una imi place stilul lui si din cate stiu si prietenelor mele le place happy Deci cred ca majoritatea fetelor le place.

18 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Mie, personal NU.

| Elle a răspuns:

Mie-mi placewinking

| Bacemi a răspuns:

Fetele plac de obicei baietii increzatori si care stiu ce vor de la viata. Si in special stiu ce vor de la o relatie.

| Minks a răspuns:

Mai treci pe la scoala. Fetelor le PLAC nu le place...

| Th3D3sT1yH0p3CyRuSsS a răspuns:

Daaa :X

| Aiicha a răspuns:

Nu imi plac baietii cu pantalonii in vine si chilotii la vedere.winking

| campanario a răspuns:

No way. Din prima clipa cand l'am vazut, nu mi-a picat bine. Ce mi-a sarit in ochi prima data a fost gura aia mare care o are laughing. Inca atunci il toleram, insa de cand am vazut ce a facut din piesa We are the world -Haiti, crede'ma ca nu imi place deloc. Ala e cantat sau strigat? Faptul ca e bazat, nu atrage pe toata lumea.Acuma.As vrea sa fiu cunoscuta ca el, asta e drept. Mi'am zis doar parerea. Pe unu' ca Lil nu l'as accepta ca iubit. E urat. happy

| Anne_1755 a răspuns:

Mie imi placlove struck

| zuzulover a răspuns:

Lil wayne e stereotipul barbatului increzator, sarmant,"bad boy", care da toat fetele pe spate si care, nu-i asa, poate avea orice fatatongue. avand in vedere ca pe noi fetele ne incita sa stim ca am putea poseda un baiat care e f dorit, si care dupa cum am mai spus poate avea orice fata, suntem usor spre "disperat" de atrase de dansii:p.lil wayne, dupa gusturile mele nu e un tip frumos insa are acel ceva care ne cam da pe spatebig grin... dupa cum am spus mereu"good girls love bad boys"...adevar general valabilbig grin avem nevoie de protectie, nu ne judecati!tongue

| lasane a răspuns:

Gusturile nu se discutalaughing

Eu personal si prietenele mele suntem inebuniiiiiite dupa lil wayne...Baieti imbracati larg.,. UU ...Deja mi'e caldlaughing

| Necunoscută a răspuns:

Mie una, dalove struck. Îmi place stilul lui, aş accepta un prieten în stilul lui Lil Waynelove struck dar să nu fie chiar aşa "bronzat"laughing Pricepi ce vreau să spunhee hee Deci să fie mai."decolorat". Oricum, îmi place Lil Wayneday dreaming

| rosto a răspuns:

Nu il stiu pe acest lil wayne.
l-am cautat pe google straight face oribil! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati luat in cosiderare stilul lui kanye west http://tinyurl.com/36smdjf?

| chels95 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaa, ador stilul ala

| eu_7914 a răspuns:

Wow...lil wayne. un singur cuvant HOT
este cel mai bun rapper si chiar mi-ar placea un baiat cu stilul lui love struckcine spune ce nu-i place probabil este fan Varsity laughing (prom queen)...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes

| aLexXx_5256 a răspuns:

Unde dracu ai vazut u campanario ca lil wayne tipa in we are the world?

| andreiraparu a răspuns:

Ma cac pe cei care nu iubesc rapu, si leas sugera sa nu mai vorbeasca asa despre Lil Wayne.Lil Wayne continua tot, asa pana la moarte as ramane fanul tau.Sa traiasca Lil Waine.