| Cristina_6184 a întrebat:

Fetelor ma puteti ajuta... imi intind parul dar nu imi sta intins. ce as putea sa fac ca sa imi stea mai mult timp intins?happy

Răspuns Câştigător
| Lauravril a răspuns:

Pai...incearca sa dai cu spuma si piaptana bine, apoi da cu niste ceara... fundahappy?

3 răspunsuri:
| Diana90 a răspuns:

Foloseste fixativ sau schimba placa

| Amy90 a răspuns:

Salut Cristina,
Eu am aceeasi problema numai ca il am drept si imi sta cu greu ondulat sau bucle. Ca sa iti stea parul mai mult timp intins in primul rand dupa baie ai grija cum il usuci, incearca sa il usuci cu peria ( nu o sa stea foarte intins dar cat de cat se va observa o diferenta). In ziua in care pleci undeva intinde-l bine cu placa si foloseste fixativ. Alte solutii nu prea sunt iar daca ai parul cret iti va fi foarte greu sa il indrepti si cu placa. Sper sa iti fi fost de folos.

| L_1119 a răspuns:

Dupa ce iti intinzi patul, foloseste ceara pentru par...il va tine intins mai mult timp.