| SElenaAlina a întrebat:

Fetelor stie cineva o metoda naturala de a scapa de celulita, sau vreo crema anume? As vrea sfaturi doar de la cele care au incercat si a dat si rezultate.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o alimentație săracă în zaharuri, paste făinoase și preparate de patiserie, etc. și mult sport.
Este nevoie să mergi la salon, este destul de costisitor și reapare.
Cremele sunt pur comerciale.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu scapi de celulita toata viata ta.
Ai grija la alimentatie.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceai de papadie si multa apa. Ceai elimina apa din tesutul adipos asadar scapi de surplus de celulita+sport+alimentatie fara dulciuri si prajeli. Succes.

| SElenaAlina explică (pentru anonim_4396):

Dulciuri nu mananc, nici sarat nu manac. sport fac saptamanal dar degeaba.Am mai incercat sa beau apa foarte multa...dar nu pot big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SElenaAlina):

Atunci e clara, organismul tau necesita o cura de detoxifiere. iti recomand un cabinet de biorezonanta, salon de masaj specific. seara buna.

| Turdeanul a răspuns:

Incearca sa mananci salate si fa exerciti fizica sau daca ai poti sa iti faci cu o masina in forma de delfin pe burta si celulita se imprastie eu ma incercat si a mers

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Fa sport si renunta la dulciuri si grasimi

| gabryel198 a răspuns:

Interesant...

| gabryel198 a răspuns:

Interesant!