| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,v-a pieptanat si "coafat" vreodata un baiat? adica unul care sa stie macar sa faca o coada, sau impleteasca?

5 răspunsuri:
| Rascu_Catalin_1999 a răspuns:

Eu unul sunt baiat...si mi-ar place sa fac acest lucru..binenteles depinde cui straight face

| LaraLar a răspuns:

Da. Eu am intamplinat aceasta "experienta".

| mona a răspuns:

Nu,niciodata [nu am avut inca aceasta placere ]

| queenofsaigon a răspuns:

Da. Mi-a prins părul în coadă când abia îmi făcusem unghiile și nu puteam singură. laughing

La mare îmi lăsam mereu iubitul să îmi perieze părul seara... și cam atât.

| MoiraBurton a răspuns:

Da, iar sa stii, sunt mai buni ca fetele in aceasta privinta. M-a coafat un baiat acum cateva luni si este singura freza care imi place cum imi sta laughing) Iar de impletituri nu mai zic. Super!