| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, va epilati intre fese? Cum? La cosmeticiana mi-e cam jena

8 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Acelasi lucru ca si elena...

| elena a răspuns:

Eu, in viata mea nu am auzit de epilarea intre fese? Dar, ma rog, in ziua de astazi torul este posibil. Am o nedunerire, la ce-ti trebuie sa te epilezi intre fese, zau? Habar n-am ce sfat sa-ti dau...

auran
| auran a răspuns:

La salon pentru ca nu risti sa ramai cu ceara intre fese si sa-ti lipesti funduletul laughing

prfml
| prfml a răspuns:

Du-te linistit(a) la salon, nu este nici o rusine din contra este igienic, indiferent daca esti fata sau baiat, sunt multe persoane care apeleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cand mergi la gineocolog nu iti este jena?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt unele saloane in care daca te epilezi inghinal total, interfesierii sunt in pret. happy La unele nu, au pret separat deci trebuie sa specifici.
Parerea mea este ca daca este vizibil sa il epilezi dar daca doar e puf si nu e deranjant nici pentru tine nici pentru partener e ok.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu este nimic ieșit din comun să faci o epilare inghinală, inclusiv interfesieră.
Pentru început mergi la un salon de cosmetică (nu ai de ce să te jenezi!), vezi care este procedura și ulterior poți să te faci singurică acasă.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te epilezi singura cu ceara, doare foarte rau, e putin probabil sa te descuri. Mergi la cosmeticiana. Poti incerca si cu aparatul de ras, din cand in cand, dar creste repede la loc.