| feliciazavoraru a întrebat:

Fetelor voi cum credeti ca daca imi spal parul peste 1/2 zile poate sal afecteze?

Răspuns Câştigător
| laryssutzadlc a răspuns:

Cel mai bine e il sa speli o data la 4-5 zilehappy si daca il ai gras, cand te clatesti in cap pune putina zeama de lamaiehappy

5 răspunsuri:
| Miii a răspuns:

Hmm. eu ti'as spune sa il speli de 2 ori pe saptamana. de preferabil miercurea si sambata. nu este indicat sa te speli asa de des pe cap.

| natashacrown a răspuns:

Nu ti'l afecteaza.asa ma spal si eu de ceva vreme.defapt de multa vreme am fost si la dermato' si mi'au spus ca e foarte OK.acum parerile se impart stii tu.pe site'uri se spune ca de acum parul se spala si la 3/2 saptamani oh go on

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nici nu trebuie să-l speli așa de des, riști să-l "ajuți" să se îngrașe!
La 4-5 zile este bine!
Pa, pa.

| Piscotel a răspuns:

Parul nu este afectat daca il speli, il poti spala si in fiecare zi. Povestile cu "daca te speli des se rareste sau pica" sunt doar povesti.

| Pisicutza_3550 a răspuns:

Nu se strica doar ca ti se va ingrasa repede ar fi mai bine daca nu ti l-ai spala asa des