| Deea a întrebat:

Foloseste cineva Lara pentru cosuri? Daca da are rezultate? si de cate ori pe zi trebuie folosit?

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Eu am auzit ca este foarte bun, desi nu am folosit pana acum.Trebuie sa te dai de vreo 3-4 ori pe zi.Cica in 3 zile iti curata fata.curios thinking
incearca si vezi rezultatele, apoi informeaza`ne. te pup:*

5 răspunsuri:
| radu a răspuns:

Pai e bun.chiar da rezultate. hmm nu stiu daca trebuie de 3-4 ori pe zi din cate stiam are alcool de obicei produsele pentru acnee cu alcool nu sunt indicate adolescentilor. depinde ce varsta ai? in rest daca te dai cu ala o saptamana 1 data pe zi. o sa dea rezultate vizibilewinking. apoi te poti da seara cand te culci 2 de ori pe saptamana pentru ati mentine un ten curat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate Lara e doar lotiune tonica.care doar curata tenul... dar nu indeparteaza cosurile.

Foloses-te Eritroacnol si ai sa vezi rezultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit cand imi aparusera cateva cosuri, n-am facut decat sa le inmultesc. Trebuie sa te dai de doua ori pe zi(seara si dimineata), apoi imediat dupa ce ai aplicat pe fata, dai cu apa si tamponezi tenul cu prosopul si apoi cu o crema hidratanta. Ti le inroseste rau de tot, si iti mai dispar prima data, dar apoi vor reveni la loc, mai multe.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Si eu vreau sa incerc laughing!? pareri?

| ana125 a răspuns:

Eu cunosc pe cineva care foloseste se da seara dupa ce te speli pe fata iti face fata curata.