| Bia_6294 a întrebat:

Fond de ten Beauty Studio Artist sau fond de ten Oxygen boost?

7 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Niciunul, dar beauty studio artist e putin mai bun, oxygen boost nu as folosi niciodata, am folosit odata si mi-a facut un ten oribil si lucios si nici nu acoperea, ziceai ca m-am dat cu grasime pe fata...

| Bia_6294 explică (pentru Azazea):

Cica nu e prea bun pentru ten gras laughing depinde acum.

| Azazea a răspuns (pentru Bia_6294):

Pai am tenul mixt, dar de obicei ma spal pe fata inainte sa ma dau cu fond de ten, ca sa nu luceasca, iar asta era oribil, eram de sticla parcalaughing oribil...l-am incercat si pe celalalt, era bunicel, acoperire medie, si cel mai important-nu lucealaughing

| Bia_6294 explică (pentru Azazea):

laughing eu nu am probleme cu cosurile, dar vreau un fond de ten pentru uniformizare, that's all big grin

| Bia_6294 explică (pentru Azazea):

Si cica Oxigen Boost e mai bun, acum nu stiu ce sa fac laughing probabil difera de la o fata la alta.

| Azazea a răspuns (pentru Bia_6294):

Pai mie de la oriflame imi place ala Matte Control, acopera destul de bine si e si mat.si nici eu nu am probleme cu cosurile nu stiu de unde ai luat ideea astalaughing) tenul gras e o alta poveste big grin

| Azazea a răspuns (pentru Bia_6294):

Fa si tu ca mine, mi-am luat mostre de la toate fondurile de ten posibile de la oriflame, si bine am facutlaughing, ca prima oara mi-am luat un fond de ten de la giordani si desi era beige, nuanta mea dintotdeauna la toate fondurile de ten, era mega inchis la culoare, si am facut comanda la mostre, si majoritatea erau bune nuanta a2a cea mai deschisa... ceea ce e ciudat...au altfel nuantele ei si nah singurul fond de ten care mi-a placut din care le-am incercat a fost matte control. celelalte nu prea acopera, sunt lucioase, depinde si ce acoperire vrei, si pentru luciu poti folosi pudra credthinking