| Biuuux a întrebat:

(FUNDA)Buna! Am o problema. Pana la banchet vreau sa ma fac roscata dar parul meu este saten inchis si nu o sa se prinda culoarea. As vrea sa ma decolorez, dar fara sa imi stric parul (deci nu vreau decolorant cumparat de la magazin/supermarket etc). Am incercat trucul cu mierea, uleiul de masline, apa si scortisoara dar nu a mers. Am auzit ca nici trucul cu lamaia nu functioneaza, ci doar da reflexii.
Ce alte metode naturiste stiti?

3 răspunsuri:
| Băă_Sebii_1997 a răspuns:

Exista o vopsea de par în farmacii care în timp ce vopsește te și decolorează.

| adelinarozica a răspuns:

Poti incerca cu apa oxigenata nu stiu daca functioneaza dar incearca

| BeautyOfWeb a răspuns:

Uleiul de masline iti inchide culoarea parului, la salon e cea mai buna solutie, nu te decolora singura sau de o prietena, cand iti alegi culoarea sfatuieste-te si cu coafeza.winking