| valentinna95 a întrebat:

Funda@@@@@@@@Buna imi puteti spune si mie parfumuri fresh...cum e Amor Amor Elixir Passion sau eclat weekend de la oriflame. Multumesc

Răspuns Câştigător
| iubesc a răspuns:

Calvin Klein, Lacoste, insa cel mai mult imi place Versace.

| valentinna95 explică (pentru iubesc):

Mai exact din acestea ce parfumuri? Numele

| iubesc a răspuns (pentru valentinna95):

Tocmai ti-am spus mai sus.

| valentinna95 explică (pentru iubesc):

Https://www.google.com/......ps?/search fiecare are zeci de parfumuri un parfum fresh dar placut daca stii de la cei mentionati mai sus

7 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Eu iti recomand "Secret Fantasy" de la Avon, e preferatul meu.
Sau "Eternal Magic" tot de la Avon. Mi se par geniale happy O zi frumoasa!

| Meowww a răspuns:

Escada- are miros de cireseee

| Martinush a răspuns:

Sunt parfumuri foarte fresh, dar in cele mai bune cazuri sunt cele de marca happy