| Hermaniona a întrebat:

FUNDA!
chiar functioneaza produsele de aici
http://www.google.ro/......http?/aclk
am dintii galbeni si nu mai stiu ce sa mai fac:ma spal cu sare,bicarbonat, zeama de lamaie de vreo doua luni si...NIMIC!
(ma spal de 3 ori pe zi)

4 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Nu stiu cat de mult isi face efectul dar majoritatea persoanelor care l-au folosit au fost multumite.
uite parerea unei fete : http://www.youtube.com/watch?v=XbMmWn8nt6M

| Bondarel99 a răspuns:

Nicio metoda din asta "miraculoasa" nu ajuta la albirea dintilor.Eu m-am spalat luni in sir de 3-4 ori pe zi cu Pearl Drops care cica e nr 1 in toate tarile in ceea ce priveste albirea dintilor...si nu s-a intamplat nimic.Astia vor doar sa-ti ia banii.Cea mai buna metoda ramane bicarbonatul, daca nu te-a ajutat...nu stiu ce sa mai faci straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu citisem pe blogul unei model ca a folosit benzile de albire Crest Whitestrips, varianta Classic si a dat rezultate, o sa le incerc si eu.

| Camelisa a răspuns:

Buna,si eu foloseam bicarbonat si sare si tot cele dar nu prea au avut efect ideea e ca nici nu exageram pe spalam de 2-3 ori pe saptamana(nu fa abuz pentru ca iti "strici"smaltul dintiilor si o sa ai probleme).Am fost si la dentist si mi-a albit dintii cu laser si crede-ma s-a vazut doar o mica diferenta, nu ma pot plange ca nu am dintii albi ii am si sunt extrem de multumita doar ca nu asa de albi precum vezi in revista.Nu ti-as sugera sa cumperi prostii care ne fraieresc pe toti ca sunt bune si o sa vezi rezultate uimitoare in 5 zile(exemplu).Te-as sfatui sa ramai tot la bicarbonat si lamaie cu care sa te speli de 2-3 ori pe saptamana NU mai des!