| friday a întrebat:

Funda! Credeti ca de la un un saten inchis, asa : http://beautyrevealed.files.wordpress.com/......caprui.j pg as putea ajunge la nuanta asta : http://static.bershka.net/......_1_1_1.jpg Multumesc!

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sigur ca se poate trebuie doar sa deschizi parul deoarece prima culoare pot sa zic ca e aproape brunet iar cea de a 2-a e un saten trufa cu reflexii blonde.
Oricum eu iti recomad sa te duci la salon si sa iti faci ceva profesional pentu ca altfel risti sa iti arzi parul foarte tare.

| Bondarel99 a răspuns:

Sigur ca poti, dar ia-ti o vopsea cu 1-2 nuante mai deschis decat ce vrei tu sa-ti iasa pentru ca nu va fi aceeasi culoare ca pe cutie, adica tu vrei un saten deschis, ia-ti un blond inchis.Ai grija sa fie o firma cat de cat cunoscuta si buna, ca L'oreal, asta daca vrei sa te faci acasa, daca vrei sa nu risti du-te la salon.Eu mi-am vopsit parul singura acasa si nu e ars deloc pentru ca il ingrijesc si mi l-am deschis mai mult decat vrei sa ti-l deschizi tuhappy

| Amilik a răspuns:

Da, se poate atata timp cat folosesti corect produse de calitate.