| ellaella13 a întrebat:

FUNDA! fetelor as vrea sa-mi cumpar un epilator.cam cat ar costa, si cam ce epilator mi-ati recomanda? reamintesc FUNDA!

2 răspunsuri:
| Judoka a răspuns:

Salut draga mea.eu ti-as recomanda epilatorul de la Braun silk epil 7 Xpressive e foarte bun, mie cel putin imi place.e in jur de 450 de lei dar daca vrei sa-ti iei ceva bun si de calitate si pretul urca destul de susbig grin

| Emmutza2011 a răspuns:

Eu folosesc Braun Silk-epil 7. Se foloseste usor pe piele umeda. Ti-l recomand sa-l folosesti cu toata increderea. Nu este foarte scump, in jur de 90-100 lei. Sper ca am fost de ajutor!kiss