| Madalina_9677 a întrebat:

Funda! Hey TPU, as dori sa imi fac o suvita albastra, dar nu vreau sa imi decolorez parul. Am parul de culoare inchisa si ma gandeam daca merge sa iau un plic de nuantator blond si sa il amestec cu albastru demetil. Credeti ca ar prinde?

2 răspunsuri:
| helenqw3 a răspuns:

Din pacate ca sa-ti iasa trebuie sa-ti decolorezi acea suvita. Dar nu e un capat de lume, pana la urma este doar o suvita.Bafta!

| elenaborosoiu a răspuns:

Nu nu o sa prindain primul rand nu o sa iti iasa blondul daca nu iti decolorezi parul si oricum daca amesteci o sa iasa un verde inchis nikidecum albastru demetil