| syjey a întrebat:

Funda! Mi-am luat ulei de ricin si vreau sa-l aplic pe scalp, cat mai puin posibil pe firul de par cum procedez.Si spuneti-mi va rog daca da rezultate.

2 răspunsuri:
| ramonika125 a răspuns:

Este foarte bun, masajul cu ulei de ricin contribuie la cresterea parului, care va fi mai sanatos, mai moale, stralucitor si mai des.

| ğözde a răspuns:

Eu as spune sa iti iei si 1 tubulet sau cum i se zice la ala de VITAMINA A, o sa-ti creasca foarte repede parul, si o sa cada cel " prost ". Poti sa pui intr-o canuta sau in ce vrei tu uleiul de ricin si VITAMINA A. apoi tamponezi cu ceva sau dai direct cu mana pe suvitele de par. Eu imi fac de 2 ori pe saptamana si mi-a crescut foarte repede parul happy! sper ca te-am ajutat!