| A98 a întrebat:

FUNDA! Parerea voastra conteaza! Sall TPU sunt baiat am parul blond-castaniu si ochii verzi spre albastru si 1m65 cum credeti ca imi sta mai bine cu parul mai lung (adica stiti voi cum il mai au unii baieti lung nu exagerat) sau cu parul scurt? P.S.la scoala toti imi zic ca mai bine lung.

Răspuns Câştigător
| Florennce a răspuns:

Pai depinde, daca esti mai slabut sigur iti va sta, insa daca esti mai plinut nu cred oh go on... de unde esti?laughing

8 răspunsuri:
| αηdяαdα a răspuns:

Buna eu crd ca ti-ar sta mai bine cu parul cum il au toti baieti si facut creasta...parerea mea daca iti plk plss FUNDA; x

| αηdяαdα a răspuns:

Buna eu cred ca ti-ar sta bine cu parul cum il au toti baieti si sa iti faci creastabig grin... daca raspunsul meu te-a ajutat plss FUNDAwinking

| thedream a răspuns:

Pai,mie imi plac baietii cu parul lung, dar nu foarte lung. Ceva de gunu' http://www.google.ro/......tp?/imgres

| ineedyourehelp a răspuns:

Pai ar trebui sa arati asa cum vrei tu...dar totusi eu cred ca fetelor le plac mai mult baietii cu parul lung iar daca si prietenii iti acelasi lucru inseamna ca e adevarat... sper ca te-am ajutatwinking big grin

| BeibiiQutz a răspuns:

Paii eu cred ca ti-ar sta mai bine cu parul lung

| Lolly_1832 a răspuns:

Lung clar

| CrY_7740 a răspuns:

Pai depinde cum iti place si tie.pentru ca fiecare are gusturi diferite... unora le place cu parul mai lung altora cu parul mai scurt...fa cum vrei tu si cum crezi ca ti-ar sta cel mai bine

| emi_8585 a răspuns:

Daca vrei sa te placa pustoaicele de 12-16 ani lasa-l lung.cum vad un par lung sunt moarte.insa mie imi plac baietii tunsi adica esti baiat arata ca atarehappy