| Dextro a întrebat:

Funda pentru cine ma ajuta :*. As vrea sa-mi iau extensii clip-on. acele extensii trebuie ingrijite? Daca da..cu ce si cum? Se dau usor jos? Imi vor afecta parul sau radacina parului?

1 răspuns:
| ellena24 a răspuns:

Se pun si se dau jos usor....eu imi tapam putin parul unde urma sa-mi pun extensia pentru ca mi se parea ca sta mult mai bine... Eu nu le spalam prea des, o data la luna(sampon plus un balsam sa le lase usor de pieptanat)..adevarul ca nici nu le purtam mult(de 2- maxim 3 ori pe saptamana). Nu afecteaza cu nimic parul acest tip de extensii, poti sa le folosesti cu toata increderea. Important e sa-ti iei extensii naturale.