| CiocolataCuPiper a întrebat:

Funda - port marimea 36.5 ce numar sa imi iau la pattofi ( 36/37?) vreau sa ii comand de pe net de pe : http://www.depurtat.ro/catalog/pantofi-212369/filtru-cul oare-bej-265436~pg2 si nu sunt sigura de numar. eu am piciorul si mai subtire, iar daca pantoful e mai lat imi sare din picior in timp ce merg deoarece mi se duce piciorul in fata desi pantoful in lungime imi e bun. deci ce marime sa imi iau? pareri va rog :d

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
In situatia in care nu porti nici 36, nici 37 eu zic sa nu iti comanzi de pe net.
Eu am cam aceeasi problema. La un picior port 37 si la celalalt 37.5 asa ca nu imi comand niciodata de pe net.
Eu iti recomand sa nu ii comanzi de pe net, sau daca ii comanzi, nu de pe acest site deoarece daca te uiti putin la politica lor de retur scrie foarte clar ca trebuie trimis exact asa cu i-ai primit si nu trebuie sa prezinte semne de purtare. In plus tu vei suporta taxa de retur si restul, asa ca daca nu iti vor fi buni pantofii o sa dureze o gramada pana sa ii returnezi si exista chiar riscul sa nu ti se dea banii inapoi asa ca mai bine mergi intr-un mall, acolo vei gasi cu siguranta pantofii care sa iti placa.

| Pufulete456 a răspuns:

36.daca iti este mic iar 37 daac e mare..eu as zice sa nu iti ei de pe net ca sa poti sa ii probezi

| BrunetteGirl21 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu iei de pe net.Dar daca vrei, ia 36 oricum in timp se vor lasa putin happy