| LoveBlind a întrebat:

FUNDA.RESTUL VOt.Sal >TPU!:...eu am primit de ziua mea ...acum cate-ve zile un telefon samsung s3650 corby. Afara cand l-am dat unei prietene i-a cazut si cred ca s-a spart ecranul sau nujt e ecranul zgariat. nu stiu ce s-a intamplat. Parinti mei se vor supara(bine le voi spune normal. dar as vrea sa gesesc o solutie inainte). Plzzz cine stie sa il reparecryingdati-mi id-ul vostru la mesaje daca vreti. P. S stau in bucuresti sector 5crying(telefonul merge dar inca nu stiu ce are

1 răspuns:
| iuli a răspuns:

Uita-te pe garantia telefonului. Acolo sunt cateva service-uri acreditate. Probabil ca o sa coste ceva, dar macar sunt recunoscute de firma Samsung si vor repara telefonul cum trebuie.
Succes!