| amuleta a întrebat:

FUNDA! Revistele de la Maire Claire au luna aceasta o rochita caodu nu stiti cum arat? e transparenta? e draguta? astept parerile celor care si-au achizitionat revista.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna! Pe net am citit ca abia in editia iunie 2012 a revistei Marie Claire o sa fie 2 cadouri la alegere: rochite (2 modele - in culorile alb, negru, mov si turcoaz), dar si produse cosmetice de la Watsons sau La Bastidane (Marionnaud), toate astea la pretul de 12, 90Lei. Modelele rochitelor nu le stiu, insa cel mai bine mergi la chioscurile de presa si intrebi, nu iti cere bani doar ca sa te interesezi despre o revista. Eu zic ca indiferent ce cadou ai primi la revista, e destul de interesant, si revista de asemenea. Pupici!

| znstr a răspuns:

Revin cu un raspuns: in revista Femeia, am gasit o reclama la revista Marie Claire in care se da rochita cadou. Ea arata cam asa: http://i49.tinypic.com/2vc7wo1.jpg

| lordxtpu a răspuns:

Da e draguta am vazut la o verisoara!