| AlexBazzy a întrebat:

FUNDA! Sa ma pensez?

Sunt baiat si am par intre sprancene, nu mult, dar am. Sa ma pensez?
Parintii spun ca daca ma pensez o sa-mi creasca mai mult (nu prea cred).

Nu vreau sa pensez toata spranceana ci doar parul dintre ele.

Pareri? Dati-mi mai multe informatii.

Răspuns Câştigător
| StefiChan8D a răspuns:

E urat parul intre sprancene. Oricine o face. Poti sa te pensezi si in jurul sprancenelor dar nu pe sprancene sa nu pari fata. E foarte ok sa te pensezi acolo.

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Nu te pensa! Trebuie sa astepti pana in momentul in care sprancenele se vor uni! Atunci probabi parintii iti vor spune sa te pensezi laughing

| BlaaBlaa a răspuns:

Nu va creste mai mult, te poti pensa linistit.

| darkangel90 a răspuns:

Buna, poti sa te pensezi acolo. Nu e nimic rau. Si nu va creste mult.
Sunt multi baieti care se penseaza.