| alinionutz670 a întrebat:

Funda si vot! fac sala si as vrea sa imi recomandati alimentele care ajuta la cresterea si dezoltarea muschiilor...

2 răspunsuri:
| alin1988 a răspuns:

Cafeaua,Boabe edamame,Quinoa,Puiul, Ton, Oua, Shake-uri de fructe, Branza dulce mai multe gasesti aicihttp://www.ziare.com/......ii-1148038

| Officialme93 a răspuns:

Depinde ce varsta ai, de cate ori mergi la sala pe zi si cat timp stai in sala? Pentru cresterea muschilor este foarte bun orezul! Ceva natural si care da efecte imediat este zarul! Din el se fac toate pastilele pentru sala. Daca crezi ca nu esti dispus sa respecti o dieta pentru asta incearca sa iei niste glutamina, creatina si amino.E ce a mai buna combinatie. In timpul antrenamentului in sala bea apa. Foarte des si in cantitate cat mai mica. O gura maxim 2 intre pauzele exercitilor. Consuma si carne. Nu o neglija. Si in special lactate