| Villy0po a întrebat:

FUNDA si VOT! stie knv cum as putea sa ma tund ca acest baiat? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0&tx=66&ty=83 eu st. din tg-jiu si nu vreau sa ma duc la salon sa ma tund ca sa ma capreasca alea...sau un film pe youtube unde iti arata cum

4 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Pai baga poza asta in telefon si cand te duci la coafor arata`le cum sa te tunda. oricum o sa iti faca breton intr-o parte o sa iti lase mai mult par in crestetul capului si mai putin jos. Oricum tu o sa trebuiasca sa iti indrepti parul ca sa iti stea exact ca lui.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Cu o placa un pieptane si foarfeca :-si mai intai te tunzi apoi iti dai cu placa simplu nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce ai innebunit straight face.
Cum sa te tunzi tu?
Mergi la salon scumpule, e calea cea mai buna!

| Millis a răspuns:

Daca te faci tu iti zic eu ca o sa-ti iasa destul de naspa, mai bine du-te la un stilist bun din orasul tau si iti garantez ca daca ii areti poza te va face de nota 10. bafta