| wiufh a întrebat:

FUNDA SI VOTURI! Stiti vreun sampon de par care sa faca bucle? Am avut unul acum vreo 2 ani, dar nu am mai vazut in magazine...
Daca raspundeti la asta imi faceti ziua mai buna pentru ca il caut de nu stiu cand! laughing
Va rog... Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DarQueen a răspuns:

Uite, șampon nu știu, dar există spumă de păr pentru bucle și valuri. E foarte folositoare, cel puțin, la mine dă rezultate, depinde și de tipul de păr.
Îți recomand varianta „Wellaflex - Curls & Waves" de la Wella. O găsești prin hypermarket-uri și poate și la magazine.
Baftă! happy

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Spuma acesta se foloseste doar cand ai parul ud! happy

---> Trebuie lasata pe par cam 10 min., iar apoi te limpezesti pe cap ca sa nu mai ai spuma! big grin

---> Numai bine! puppy dog eyes
--> Acesta spuma este foarte buna! happy