| Mihaa12 a întrebat:

FUNDA + VOT. Azi trebuie sa plec la oras si vreau sa ma imbrac cu un tricou adidas, alb, simplu [ are doar semnul adidas in dreapta ] o fusta de blugi scurta si niste sandale happy [ cum se poarta avara asta ]! Merge sau schimb tricoul?

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Da,parerea mea este ca merge chiar bine.Este o tinuta simpla,degajata,lejera si combinatia tricou alb + fusta de blugi este una de efect.
Singurul lucru asupra caruia iti atrag atentia este ca ar trebui sa ai sandale destul de incarcate(pietricele, paiete, etc) ca sa nu pari banala sau stearsa.
Incearca sa adaugi un ceas de mana si o pereche de cercei in culorile sandalelor.
Bafta!:*

| Pandicorn123 a răspuns:

Puneti un maieu de orice culoare preferabil alb dar sa nu acopere fusta si de preferat nu simplu dar merge si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cam zgarie pe creier combinatia, ori schimbi fusta cu o pereche de blugi scurti ori schimbi tricoul cu un top.

| AlYsPeCiAlGiRl a răspuns:

Schimba tricoul.mai degraba ia-ti un maieu.da' nu tricou ca da cam prost

| ari23 a răspuns:

Cred ca esti frumoasa in orice te imbraci dar cred ca sandalele ar strica umpic...nu stiu poti sa-ti ei slapi sau tenisi. scuze poate e parere care nu-ti place dar daca te vad in realitate cum iti sta pote imi voi schima parerea/

| ari23 a răspuns:

Eu cred ca ai fi frumoasa in orice.dar strica sandalele cred ca ti-ar sta mai bine in tenisi sau slapi. asta e parerea mea poate tie nu-ti place dar daca te-as vedea chiar in fata ochilor mei cred ca mi-as schimba parerea

| Aly_6411 a răspuns:

Pai in vara asta se poarta culorile deschise, vesele si daca ai mai vazut pe la fete se mai poarta ori la fuste, pantaloni surti sau treisfert floricelele alea multe.Succes...Distractie placuta...