| anonim_2270 a întrebat:

FUNDA + VOT la toata lumea! va rog frumos sa ma credeti. ieri seara am visat un barbat dar nu stiu cine era, l.am intrebat : sunt curioasa, oare cat va mai trai tata? si el mi. a raspuns : ca 4 ani poate...si dupa aia a disparut crying. si m.am trezit. aseara am visat ca eu matusa mea, unchiul, mami si verisoara mea andra am fost la cimitir la tataia care a murit de aproape 1 an si o luna crying(crying( dumnezeu sa il odihneasca. crying. andra imi daduse o lumanare sa aprind pentru tataia... dar nu am apucat deoarece la cativa pasi mai inklo era o biserica si din ea iese o nunta. am vazut mireasaa era frumoasaaa si nu puteau sa treaca pe poteca acolo in cimitir de noi.si dintr'o data a disparut. si in cateva minute iar a aparut aceaisi nunta cu mireasa dar pe cealalta parte .ne.am dat noi din drum sa treka ea. m.am trezit speriata raw crying. ce inseeamna acest vis? va fi un necaz in familie? crying va rog din tot sufletul meu sa imi spuneti. multumesc!

6 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Cand vesezi pe cineva mort sau ca o sa moara inseamna ca acelei persoane i-a murit sau ii va murii moartea, iar cand visezi o nunta si in ea e si mireasa e foarte mult noroc.
Sper ca am ajutat.Mult Succes!happy

| loveyouschatz a răspuns:

Mireasa stiu ca inseamna moarte...dar acum visele sunt ciudate la tine. nu te speria mergi la biserica si roaga-te

| Assassins a răspuns:

WoW,ai patit ca mama mea, a avut un vis si nu dupa mult timp mi-a murit unchiul care era tanar.As zice sa te feresti.

| ShotYouDown a răspuns:

Sa fiu sincera, eu nu cred in astfel de vise, nu cred in semnicatiile viselor...

| ledzepp a răspuns:

AI GRIJA! Acest vis este un advertisment.Trebuie sa tii cont de fiecare amanunt din vis, daca visezi ca cineva moare inseamna ca ii moare moartea.trebuie sa-i spui tatalui tau sa aiba mare grija vreo 2 saptamani de acum incepand.Cam atat dureaza efectul unui vis,daca e premonitie. daca vrei sa gasesti semnificatia mai multor amanunte, lucruri din vis cauta pe internet cartea:,, Semnificatia viselor" scrisa de Ion Tugui. Sper ca te-am ajutatbig grin.

| ßσьσсєℓα a răspuns:

Eu nu cred in superstitii dar zic sa fii macar putin precauta.