| prizeFTW a întrebat:

Funda+vot! Sarbatori fericite! As vrea sa ma apuc de fumat,totodata vreau sa adopt un stil nou, ma gandeam la rock&roll. Cine se pricepe bine la moda si ce tigari sunt mai putin daunatoare!? Va rog din suflet dati-mi un raspuns cat mai rapid!
Imi puteti lasa id-urile voastre?

Răspuns Câştigător
| Zăpăliciiiiii a răspuns:

La fel si tie sarbatori fericite! In primul rand fumatul dauneaza fff mult organismului nostru si ca sa fumezi nu inseamna sa fii "cool" cum sunt majoritatea adolscentilor din ziua de azi. "Totodata vreo sa adopt un stil nou", poti adopta copii si animale nu si stiluri;). Toate tigarile sunt daunatoare (in general), mai putin daunatoare sunt ce alectronice. Uite un site care te va ajuta in decizia ta de de a adapta stilul rock'n'roll:
http://blog.superjeans.ro/......in-jeansi/
Sper sa nu fi luat in nume de rau parerea mea in legatura cu fumatul dar, 'Enjoy, viata e frumoasa'.

| prizeFTW explică (pentru Zăpăliciiiiii):

Tot o sa ma apuc de fumat. Sa vad si eu odata cum e o tigare atat. Ce tigari imi recomanzi? In afara de cele electronice

| Zăpăliciiiiii a răspuns (pentru Zăpăliciiiiii):

'cele electronice'..scuzee

| Zăpăliciiiiii a răspuns (pentru prizeFTW):

Kent laughing (eu nu fumez dar am vazut ca ff multi oameni le fumeaza)

| prizeFTW explică (pentru Zăpăliciiiiii):

Baga id de mess bloodij0k3r mai am niste intrebari laughing

| Zăpăliciiiiii a răspuns (pentru prizeFTW):

Ok laughing

18 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Esti bine? Vrei sa te apuci de fumat? dar te gandesti cate de rau o sa iti distrugi plamanii? Toate tigarile sunt daunatoare.

| Akid a răspuns:

Tigari mai putin daunatoare zici?laughing))
nu gasesti tigari care sa nu dauneze. chiar si asa "putin" cum zici tu.laughing doamne.

| prizeFTW explică (pentru Akid):

Nu am spus putin daunatoare, ci MAI PUTIN daunatoare.winking

| Akid a răspuns (pentru prizeFTW):

Nu exista MAI PUTIN daunatoare. toate dauneaza la fel de mult! si am vazut ce ai zis. pana la urma este viata ta. dar gandeste-te de doua ori inainte sa te apuci de asa ceva. o sa vrei sa te lasi si nu o sa poti. nu mi-o lua in nume de rau. Sarbatori fericite!

| xFakeSmilex a răspuns:

Așa ceva chiar nu exista. Tigarile oricare ar fi ele dauneaza foarte mult. Dar daca tot vrei sa incerci, te sfatuiesc sa nu cumperi tigari obisnuite de la magazinul din colt. Exista tigari cu miere si menta sau alte lucruri, iar ele sunt mai putin daunatoare.
Sfat: Nu te apuca de fumat. big grin

| prizeFTW explică (pentru xFakeSmilex):

Daca ma gandesc mai bine, sa se duca dracului tigarea! laughing

| CcIiNnEeVvAa a răspuns:

Cele mai putin daunatoare sunt cele electronice! Craciun fericit! Imi dai fundita? happy

| zone3 a răspuns:

Vrei tigari care nu dauneaza asa de tare? Smoke weed! happy Dupa parerea mea sunt cele mai bune!laughing Oricum daca te referi numai la tutun, Dunhil sunt bune. Kent-il fiind cel mai tratat tutun.Si legat de stil poti cauta pe net mai multe poze si sa iei putin din fiecare sfat, asa o sa-ti creezi propriul stil.

| edyskrool a răspuns:

Du-te si impuscate waaaa

| Anamaria19992012 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu ar trebuie sa incepi sa fumezi pentru ca nu exista tigari mai putin daunatoare pentru ca toate contin tutun care este foarte grav sanatatii oamenilor. Ar trebui sa fii mandru ca inca nu ai deprins obiceiul de a fuma si de ati distruge viata!
Totusi vreau sa raspund la intrebarea tasi o sa incerc sa te ajut:

1. TIGARI. Ar fii mai bine sa fumezi tigari din marca Viceroi sau Winchester pentru ca sunt putin mai slabe decat celelalte... dar nu cu multul!

2. Cat despre rock&roll, este un cântat cu chitare electrice, chitară bas, instrumente cu clape, tobe s.a.m.d. Stilul vestimentar corespunzator acestui stai muzical este: geci de piele, blugi largi, lanturi mari de aur sau de oiele la gat si bratari la maini, si multe alte accesorii indraznete!

Sper ca ti-ai fost de folos si ca o sa-mi dai funda!

| prizeFTW explică (pentru Anamaria19992012):

Am dat deja o fundita sad. Dar o sa pun o intrebare special sa raspunzi tu si o sa-ti dau fundita la aia. Promit happy

| Roberta_Roby_1993 a răspuns:

Cel mai preferabil ar fi sa nu faci nimic pentru ca iti bati joc de tine insuti